Laboratorija

LABORATORIJAS RAŽOŠANAS IESPĒJAS

Mūsu klienti ir optikas preču mazumtirgotāji (optikas veikali, veikalu ķēdes, ārstu optometristu privātprakses, acu klīnikas u.tml.) Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, Baltkrievijā un Krievijā, kas, apkalpojot pircējus, pieņem pasūtījumus briļļu izgatavošanai un izvērtē kādas briļļu lēcas katram klientam individuāli ir nepieciešamas.

Daļai klientu briļļu lēcas ir pieejamas uz vietas veikalā, bet sarežģītākos gadījumos tās ir jāpasūta atbilstoši pircēja individuālajiem parametriem un izvēlēto briļļu lēcu materiālu veidiem. Tas ir tādēļ, ka, redzes problēmu kombināciju vai variantu ir ļoti daudz, un visiem šiem gadījumiem ir nepieciešamas atšķirīgas briļļu lēcas. Liko-R ražo tieši šiem sarežģītākajiem gadījumiem nepieciešamās jeb individuāli pasūtāmās briļļu lēcas.

Lielai daļai cilvēku, sasniedzot 45 – 50 gadu vecumu, rodas grūtības salasīt tekstu ar sīkiem burtiem. To sauc par presbiopiju jeb vecuma tālredzību. Taču cilvēkiem, kuri līdz tam ir nēsājuši arī tāluma brilles, rodas papildus problēma. Kā viens no risinājumiem ir izmantot divas brilles – vienas tālumam un vienas lasīšanai, taču tas ir neērts risinājums ikdienas lietošanai. Šādu problēmu spēj risināt progresīvās briļļu lēcas, kas ir vienas briļļu lēcas pielāgotas tālumam un lasīšanai.

Noteikti ir sanācis ievērot vecāka gadu gājuma cilvēkiem tā saucamās bifokālās briļļu lēcas ar tajās iestrādātu lodziņu lasīšanai. Šīs lēcas arī atrisina šo pašu divu briļļu  problēmu, bet  vizuāli tas ir redzams. Savukārt progresīvajās briļļu lēcās pāreja no tāluma zonas uz lasīšanas zonu ir iestrādāta lēcā un vizuāli tās izskatās tāpat kā vienkāršākās sfēriskās briļļu lēcas. 

Jaunākās tehnoloģijas, kas ir Liko-R rīcībā ļauj ražot progresīvās briļļu lēcas, kas pielāgotas cilvēku nodarbošanās veidam, kā darbam birojā, vai auto vadīšanai, vai arī aktīvam dzīves veidam. Bez tam, ir iespējams izgatavot briļļu lēcas ņemot vērā cilvēka individuālos briļļu nēsāšanas parametrus, lai iegūtu maksimāli labāko rezultātu. Pircējam, kuram tiek piedāvātas progresīvās briļļu lēcas ir svarīgi ar optikas veikalu speciālistiem izrunāt kāda ir viņu profesija, ar ko cilvēks nodarbojas lielāko dienas daļu, un atbilstoši tam, piemeklēt briļļu ietvaru un piemērotāko briļļu lēcu variantu.
Šādas progresīvās briļļu lēcas sastāda lielāko Liko-R ražošanas daļu.

Briļļu lēcas iedalās pēc materiālu veidiem, piemēram, jebkura veida briļļu lēca, tai skaitā progresīvā, var tikt saražota no fotohroma materiāla (dēvēta arī par „hameleonu”), kas saules UV staru iedarbībā paliek tumšākas, bet ieejot atpakaļ telpā, atkrāsojas un pieņem parasto gaišo toni. Vēl ir iespējams briļļu lēcas izgatavot no brūna, zaļpelēka vai pelēka materiāla ar iestrādātu polarizāciju tajā, kas neitralizē žilbinošo gaismu, kas atstarojas no ūdens virsmām, slapja asfalta, sniega u.c..

Kā arī ir iespējams tonēt briļļu lēcas vajadzīgajā krāsā. Tas dod iespēju cilvēkiem ar redzes problēmām nēsāt saulesbrilles ar dioptrijām, kas vasaras periodā ir ļoti aktuāli. 

Ļoti svarīgs faktors visa veida briļļu lēcām ir dažādi iespējamie pārklājumi, kas aizsargā tās pret skrāpējumiem, samazina no lēcas virsmas atstaroto gaismu, un nodrošina ūdens atgrūdošo efektu.

 

Kontakti

SIA Liko-R

Ganību dambis 7a, Rīga, LV-1045
Telefons: +371 67322003
Fakss: +371 67216015
E-pasts: info@likor.lv

I-V 9:00 - 18:00