Progressive

Unika Grand ir personalizētās progresīvās lēcas, kas būs izcili precīzi piemērotas savam valkātājam.

Tas ir iespējams, pateicoties Digital Ray-Path tehnoloģijai. Šīs aprēķinu sistēmas pamatā ir precīza acs un briļļu lēcas modeļa simulācija, kurā tiek ņemti vērā visi parametri, kas var ietekmēt Jūsu redzes kvalitāti: gan Jūsu briļļu receptes dati, gan individuālās sejas īpatnības, gan dati par Jūsu izvēlēto konkrēto briļļu ietvaru – attiecīgi, dioptrijas, attālums starp acu zīlītēm, izvēlētā briļļu ietvara forma, pantoskopiskais leņķis, izliekums, un verteksa attālums.

Aprēķinu rezultātā mēs izveidosim progresīvo lēcu, kas būs domāta tieši Jums, lai nodrošinātu optimālo dioptriju visos Jūsu skatiena virzienos. Katrs lēcas virsmas punkts būs optimizēts, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo redzes kvalitāti.

Apvienojot Digital Ray-Path tehnoloģiju un Free-form ģeneratora iespējas, radām lēcas, kuras reprezentē visaugstāko kvalitāti, jaunākās tehnoloģijas un izcilu personalizāciju.

Unika Grand personalizēto progresīvo lēcu sērijā, atkarībā no Jūsu kā progresīvo briļļu valkātāja pieredzes, vajadzībām un vēlmēm, piedāvājam izvēlei sešus dizainus. Izvēloties Unika Grand personalizētās progresīvās briļļu lēcas, Jūs nebūsiet ierobežots briļļu ietvaru izvēlē – visus dizainus piedāvājam ar vairākiem koridoru garumiem, pielāgojot tos Jūsu briļļu ietvaram.

Klasiskās, labi sabalansētās progresīvās lēcas Unika Regular lieliski noderēs ikdienas valkāšanai.

Šīs progresīvās lēcas netiek personalizētas, taču Jūs noteikti būsiet ar tām apmierināts. Atšķirībā no citām klasiskajām progresīvām lēcām, Jums, atkarībā no progresīvo lēcu valkāšanas pieredzes, prasībām un vēlmēm, būs iespēja izvēlēties sev vispiemērotāko no četriem dizainiem.

Vēl jo vairāk, izvēloties Unika Regular progresīvās briļļu lēcas, Jūs nebūsiet ierobežots briļļu ietvaru izvēlē – visus dizainus piedāvājam ar vairākiem koridoru garumiem, pielāgojot tos Jūsu briļļu ietvaram.

Unika Sport personalizētās progresīvās lēcas domātas progresīvo lēcu lietotājiem ar aktīvu dzīvesveidu. Tās ir paredzētas aktīvām sporta nodarbībām un piemērotas montāžai liela izmēra sporta vai saulesbriļļu ietvaros ar augstu bāzes liekumu.

Tas, ka šo progresīvo lēcu dizains Jums nodrošinās gan lielisku optisko kvalitāti redzei tālumā un vidējā attālumā, gan labu dinamisko redzi, iespējams, pateicoties Digital Ray-Path tehnoloģijai. Šīs aprēķinu sistēmas pamatā ir precīza acs un briļļu lēcas modeļa simulācija, kurā tiek ņemti vērā visi parametri, kas var ietekmēt Jūsu redzes kvalitāti: gan Jūsu briļļu receptes dati, gan individuālās sejas īpatnības, gan dati par Jūsu izvēlēto konkrēto briļļu ietvaru – attiecīgi, dioptrijas, attālums starp acu zīlītēm, izvēlētā briļļu ietvara forma, pantoskopiskais leņķis, izliekums, un verteksa attālums.

Unika Sport personalizētās progresīvās lēcas ļaus Jums aktīvi kustēties, aizmirstot par to, ka Jums uz acīm ir progresīvās brilles.

Autovadīšana – uzdevums, kas izvirza redzei savas prasības: automašīnas spoguļu un mērierīču paneļa izvietojums, lielā attālumu starpība skatienam no ceļa uz paneli ar navigācijas ierīcēm...

Personalizētās progresīvās lēcas Unika Drive izveidotas, lai atrisinātu šos uzdevumus un ļautu Jums vadīt auto bez liekām, apgrūtinošām galvas kustībām.

Ja vēlēsieties, izgatavosim tās izliektam saulesbriļļu vai sporta briļļu ietvaram. Tas ir iespējams, pateicoties Digital Ray-Path tehnoloģijai. Šīs aprēķinu sistēmas pamatā ir precīza acs un briļļu lēcas modeļa simulācija, kurā tiek ņemti vērā visi parametri, kas var ietekmēt Jūsu redzes kvalitāti: gan Jūsu briļļu receptes dati, gan individuālās sejas īpatnības, gan dati par Jūsu izvēlēto konkrēto briļļu ietvaru – attiecīgi, dioptrijas, attālums starp acu zīlītēm, izvēlētā briļļu ietvara forma, pantoskopiskais leņķis, izliekums, un verteksa attālums.

Personalizētās progresīvās lēcas Unika Drive Jums nodrošinās lielisku ceļa un sānu spoguļu pārredzamību un ļaus izbaudīt autovadīšanu pilnībā.

Unika Biro būs lielisks risinājums tiem vidējā vecuma profesionāļiem, kuriem darbā nepieciešams intensīvi izmantot vidējā attāluma un tuvuma redzi. Plašā degresiju izvēle nodrošinās iespēju atrast vispiemērotāko risinājumu ikvienam lietotājam.

Unika Biro dizains izveidots, rūpīgi izpētot acu kustības un ķermeņa stāvokli tuvuma un vidējā attāluma redzes izmantošanas laikā. Rezultātā, izvēloties Unika Biro, Jums būs samazināta nepieciešamība veikt galvas papildus kustības vai sēdēt saspringtā pozā, kas ļaus izvairīties no skausta un plecu sāpēm.

Unika Office innovatīvais dizains izveidots profesionāļiem, kuri strādā telpās un izjūt nepieciešamību galvenokārt pēc skaidrām un ērti lietojamām tuvuma un vidējā attāluma zonām (piemēram, lasīšanai un darbam ar datoru), taču vēlas savās biroja brillēs arī tāluma redzes zonu.

Iekštelpām domātās progresīvās lēcas Unika Office apmierinās visas redzes prasības, kādas Jums var rasties, ja strādājat, piemēram, birojā, slimnīcā, veikalā.

 

Kontakti

SIA Liko-R

Ganību dambis 7a, Rīga, LV-1045
Telefons: +371 67322003
Fakss: +371 67216015
E-pasts: info@likor.lv

I-V 9:00 - 18:00