Single vision

Liko-R ražotās single vision jeb monofokālās lēcas iespējams raksturot ar vārdiem „izvēles iespēju brīvība” – tās ir unikālas lēcas, izgatavotas individuāli katram konkrētajam pasūtītājam.

Unika Wrap personalizētās briļļu lēcas domātas montāžai izliektos ietvaros, sporta brillēs un saulesbrillēs. Unika Wrap lēcas būs lieliskas aktīvām sporta nodarbēm: braukšani ar velosipēdu, volejbolam, tūrismam, slēpošanai, burāšanai..
Katra mūsu izgatavotā Unika Wrap lēca ir unikāla – mēs to aprēķinām un izgatavojam tieši tās valkātājam, ņemot vērā viņa receptes datus, izvēlētā ietvara vai saules briļļu 3D parametrus, un informāciju par to, kā izvēlētās brilles sēž uz sejas.
Optimizējot lēcas virsmu, mēs ņemam vērā visus mainīgos, kas ietekmē redzes kvalitāti - Unika Wrap virsma ir tik pat sarežģīta kā progresīvajām lēcām. Rezultātā mēs spējam izgatavot perfektas lēcas, kuras kompensē aberācijas.
Pateicoties Digital Ray-Path aprēķinu sistēmai un Free-form ģeneratora iespējām, Unika Wrap sevī apvieno ergonomiju, estētiku un izcilu optisko kvalitāti - neatkarīgi no lēcas refrakcijas indeksa, dioptrijas un izvēlētā briļļu ietvara frontālās daļas izliekuma un pantaskopiskā leņķa.

Unika Soft lēcu dizains izveidots, lai palīdzētu tiem cilvēkiem, kas sūdzas par redzes nogurumu dienas beigās. Nogurušas, apsārtušas, sāpīgas acis, pat galvassāpes dienas beigās – Unika Soft palīdzēs novērst šīs problēmas un ļaus acīm atpūsties, kamēr Jūs lasāt, strādājat pie datora vai spēlējat datorspēles.
Šīs lēcas domātas cilvēkiem vecumā no 18 līdz aptuveni 45 gadiem, kuriem darba vai vaļasprieku dēļ nākas daudz noslogot tuvuma redzi. Radušās pārpūles rezultātā nogurst muskuļi muskuļi, kas iekļauj acs kristāliņu. Acis kļūst sausas, apsārtušas un sāpīgas.
Unika Soft briļļu lēcas ir iespējams izgatavot gan cilvēkiem, kuri ikdienā jau valkā brilles,  gan cilvēkiem, kuriem ir laba redze un brilles nav nepieciešamas, taču dienas beigās ir sūdzības par acu nogurumu.

Unika Single Vision  ir klasiskas monofokālās briļļu lēcas ar visplašāko materiālu, dioptriju un diametru izvēli.

 

Kontakti

SIA Liko-R

Ganību dambis 7a, Rīga, LV-1045
Telefons: +371 67322003
Fakss: +371 67216015
E-pasts: info@likor.lv

I-V 9:00 - 18:00