COOPER VISION

Cooper Vision ir viens no lielākajiem kontaktlēcu ražotājiem pasaulē, un absolūtais līderis torisko un multifokālo kontaktlēcu izgatavošanā.

Cooper Vision ražošanas resursu plašās iespējas ļauj piedāvāt industrijas visizcilākos kontaktlēcu materiālus un dizainus, tai skaitā dabiski mitrināmo silikona kontaktlēcu tehnoloģiju Aquaform™, un unikālo Balance Progressive™ tehnoloģiju multifokālajām kontaktlēcām.

Raugoties nākotnē, Cooper Vision turpina uzkrāt bagātīgo jaunievedumu mantojumu, izmantojot pašas jaunākās tehnoloģijas, progresīvākos materiālu un dizaina risinājumus, un piedāvājot pacientiem kontaktlēcas, kuras ir pārliecinošs perfektas redzes un absolūta komforta iemiesojums.

Caur pārstāvniecību tīklu 12 valstīs piecos kontinentos, kā arī ar partneru - praktizējošo ārstu un optometristu palīdzību, Cooper Vision nodrošina augstas kvalitātes kontaktlēcas visur, kur kontaktlēcas tiek lietotas, īpaši pievēršot uzmanību augstākās sarežģītības lēcām.

Pateicoties Cooper Vision, mums ir iespēja piedāvāt mūsu klientiem vienu no visrespektablākajiem kontaktlēcu zīmoliem un vienas no visprogresīvākajām kontaktlēcām visā kontaktlēcu industrijā.

Cooper Vision ražo ļoti plašu kontaktlēcu spektru - kopumā gandrīz simts dažādu nosaukumu, bet piedāvātie kontaktlēcu tipi un populārākie veidi ir sekojoši:

  • III paaudzes silikonhidrogēlās kontaktlēcas (BIOFINITY, AVAIRA)
  • plānveida maiņas kontaktlēcas (Frequency 55 Aspheric; Proclear Compatibles)
  • plānveida maiņas toriskās kontaktlēcas (Biofinity Toric, Frequency XCEL Toric; Proclear Compatibles Toric)
  • pusgada maiņas kontaktlēcas (Edge III; Preference)
  • pusgada maiņas toriskās kontaktlēcas (Preference Toric; Hydrasoft Toric)
  • multifokālās kontaktlēcas (Biofinity Multifocal; Proclear Compatibles Multifocal)
  • krāsainās kontaktlēcas (Expresions Colors)
 

Kontakti

SIA Liko-R

Ganību dambis 7a, Rīga, LV-1045
Telefons: +371 67322003
Fakss: +371 67216015
E-pasts: info@likor.lv

I-V 9:00 - 18:00